• چهارشنبه ۱۸ حوت ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۵
  طرح نو
 • یکشنبه ۱۴ سنبله ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۹
  طرح نو
  «مهم‌ترین ویژگی و امتیاز این کتاب در آن است که نویسنده از اشکال و نمودارهای علمی برای تبیین دیدگاه‌های خود بهره جسته است. این اشکال و نمودارها به گونه‌ای ساخته شده که ساختار و استخوان بندی مباحث اصلی را نشان می‌دهد و مقصود نویسنده را گویا و رسا به خواننده نشان می‌دهد. البته هیچ اثری بدون عیب و کاستی نیست خوانندگان محترم کاستی‌های کتاب را به دیده اغماض بگیرند و از نقد علمی و سازنده‌ی آن که به طور قطع، به کمال اثر خواهد انجامید، دریغ نورزند.»
 • دوشنبه ۲ حمل ۱۳۹۵ - ۱:۲۱
  طرح نو
  «سایت «طرح نو» فرارسیدن سال نو تقویمی و مقدم بهار طبیعی را به هم‌وطنان بی ‌بوریا و بی‌ستاره خویش تبریک گفته و فرارسیدن سال نو تاریخی و بهار زیبای اجتماعی را برای مردم خویش آرزو دارد تا شاید در آن بهار، زمینه‌ی برای آدم‌های بی‌‌بوریا و بی‌ستاره فراهم ‌گردد که در زمین صاحب بوریا و ‌در آسمان صاحب ستاره گردند. بیایید با نیروی اراده و معجزه آگاهی سال نو تاریخی و بهار اجتماعی را خودمان برای خویش خلق نماییم و از این وضعیت اسف‌ناک بی‌بوریایی و از این فقر و درد بی‌ستارگی خارج شویم و جهان اجتماعی‌ای را بیافرینیم که مستحق آن هستیم.»
 • جمعه ۱۴ حوت ۱۳۹۴ - ۲۰:۴۱
  طرح نو
  «جنتری گل سرخ سال 1395 از چاپ خارج و به بازار مطبوعات عرضه شد. این جنتری با طراحی زیبا، فصول چهارگانه سال را متمایز از هم طراحی کرده و به شکل زیبا و دلپذیر در آورده و مناسبت‌های دینی، مذهبی و ملی را در آن گرد آورده است. در ضمن زندگی‌نامه رهبر شهید همراه با عکس‌های زیبا از او و یاران شهیدش و همچنین عکس‌های از شخصیت‌های دینی، علمی، فرهنگی و .... کشور را ضمیمه صفحات آن نموده است. برای به دست آوری این جنتری با این شماره تماس بگیرید: 00989107708275 و یا با این آدرس امیل تماس حاصل نمایید: janterigolesorkh@gmial.com»
 • پنج شنبه ۳ جدی ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۸
  طرح نو
  «گلوهای بریده شهدای زابل و در راس آنها گلوی بریده شکریه تبسم نه ساله، به همان میزان که تلخ و دردآور بود به همان پیمانه تاثیرگذار و تاریخ‌ساز گردید. این واقعه جامعه را در شوک عظیم فرو برد و وجدان جمعی را شدیدا متاثر و جریحه‌دار ساخت و جامعه خواب رفته و فرو رفته در بی‌تفاوتی و بی دردی هزاره را از خواب و خمودگی چندین ساله‌اش بیدار کرد و ترس و جُبنی را که سالیان سال رهبر خردمند و دار و دسته‌اش در روح و روان مردم دیکته کرده بود فرو ریخت و جرات جسارت به نسل نو و امروزین بخشید»
 • چهارشنبه ۱۳ جوزا ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۷
  «طرح نو»
  «این اثر، دومین اثر از جناب حجة الاسلام و المسلمین محمدهادی نبوی است که به تازگی از چاپ برآمده و وارد بازار کتاب گردیده است. این کتاب همان‌طوری که از عنوانش پیداست پیرامون موضوع «تروریسم» است. این کتاب در قطع جیبی طراحی و به زیور طبع آراسته گردیده است. بریده از فرم نسبتا خوب و احیانا کاستی‌های ظاهری و شکلی آنان می‌توان اذعان نمود که این کتاب به موضوع نو و مبتلابه جهان امروز عموما و جهان اسلام خصوصا از منظر دو مذهب فقهی، (فقه جعفری و حنفی) که شاید بیشترین پیروان را در میان مسلمانان داشته باشد توجه کرده و جرم‌انگاری تروریسم را از منظر این دو فقه به کاووش گرفته و به تحقیق نشسته است.»
 • شنبه ۱۸ دلو ۱۳۹۳ - ۱۸:۵۹
  طرح نو
  «این کتاب حاصل مطالعات گسترده در حوزه مباحث کلامی است که در ابتدا در قالب پنجاه و پنج درس ارایه گردیده و در پایگاه انترنتی «المجتبی» مربوط به موسسه امام حسین (ع) به صورت صوتی و تصویری پخش گردید و سپس بنا به پیشنهاد برخی از دوستان طلبه به صورت مکتوب درامد، تا در قالب یک جلد کتاب به چاپ برسد و در اختیار دوستداران مکتب اهل‌بیت قرار گیرد. قابل تذکر است که محتوای کتاب با آنچه ضبط شده بود؛ تفاوت‌های دارد. این تفاوت مربوط به امامت و بخش اول کتاب خود را نشان می‌دهد که بالنسبه مطال زیادی اضافه گردیده است.»
 • شنبه ۲۹ قوس ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۴
  طرح نو
  «در سال‌های دور، روزی در پای سخنرانی شهید ابوذر غزنوی نشسته بودم. ایشان از هر دری سخن می‌گفت. به‌یاد دارم که ایشان از نویسندگان مردم جاغوری می‌خواست که تاریخ دوصدسال پسین و یا معاصر جاغوری را بنویسند. کسی در همان نشست از شهید ابوذر پرسید که: از تاریخ معاصر جاغوری چه بنویسند؟ دراین چند دهه جز مرگ، جنگ‌های داخلی و حق‌کشی چیزی دیگری روی نداده است. ایشان به روشنی گفت:«از همه چیز بنویسند. از جنگ‌ها، حق‌کشی‌ها، بی‌رحمی‌ها، راه‌گیری‌ها از تمام رویداد‌های تلخ و شیرین چنددهه‌ی پسینی بنویسند؛ ولو بانی این جنگ‌ها من ابوذر بوده باشم.»