• پنج شنبه ۴ میزان ۱۳۹۸ - ۰:۱۰
  طرح نو
  «شورای عالی جنبش، پس از رایزنی‌های بسیار با اعضا و ستادهای داخل و خارج، و پس از مذاکرات متعدد با فرستادگان تیم‌ها و نامزدان ریاست‌جمهوری، و با یقین به عدم تعهد و اعتمادپذیری عده‌ای از آن‌ها و ناتوانی عده‌ی دیگرشان در جلوگیری از تقلبات و برآوردن مطالبات عدالت‌خواهانه‌ی جنبش، اقدام به اتخاذ موضع کرده است و با حضور فعال در صحنه، طرح خود را برای حل بحران سیاسی کنونی و سرنوشت آینده‌ی کشور، در فرصت مناسب اعلام خواهد کرد.»
 • جمعه ۱۰ حوت ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۹
  طرح نو
  «در آغاز دهه عدالت، جنبش روشنایی گردهمایی بزرگ مردمی «مزاری؛ ایستادگی تا رهایی» را برگزار می کند. زمان: دوشنبه ۱۳ حوت ۱۳۹۷ - از ساعت ۹ الی ۱۲ ظهر مکان: جاده شهید مزاری، ایستگاه قلعه نو، تالار بهار سراب.»
 • چهارشنبه ۱۸ حوت ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۵
  طرح نو
 • یکشنبه ۱۴ سنبله ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۹
  طرح نو
  «مهم‌ترین ویژگی و امتیاز این کتاب در آن است که نویسنده از اشکال و نمودارهای علمی برای تبیین دیدگاه‌های خود بهره جسته است. این اشکال و نمودارها به گونه‌ای ساخته شده که ساختار و استخوان بندی مباحث اصلی را نشان می‌دهد و مقصود نویسنده را گویا و رسا به خواننده نشان می‌دهد. البته هیچ اثری بدون عیب و کاستی نیست خوانندگان محترم کاستی‌های کتاب را به دیده اغماض بگیرند و از نقد علمی و سازنده‌ی آن که به طور قطع، به کمال اثر خواهد انجامید، دریغ نورزند.»
 • دوشنبه ۲ حمل ۱۳۹۵ - ۱:۲۱
  طرح نو
  «سایت «طرح نو» فرارسیدن سال نو تقویمی و مقدم بهار طبیعی را به هم‌وطنان بی ‌بوریا و بی‌ستاره خویش تبریک گفته و فرارسیدن سال نو تاریخی و بهار زیبای اجتماعی را برای مردم خویش آرزو دارد تا شاید در آن بهار، زمینه‌ی برای آدم‌های بی‌‌بوریا و بی‌ستاره فراهم ‌گردد که در زمین صاحب بوریا و ‌در آسمان صاحب ستاره گردند. بیایید با نیروی اراده و معجزه آگاهی سال نو تاریخی و بهار اجتماعی را خودمان برای خویش خلق نماییم و از این وضعیت اسف‌ناک بی‌بوریایی و از این فقر و درد بی‌ستارگی خارج شویم و جهان اجتماعی‌ای را بیافرینیم که مستحق آن هستیم.»
 • جمعه ۱۴ حوت ۱۳۹۴ - ۲۰:۴۱
  طرح نو
  «جنتری گل سرخ سال 1395 از چاپ خارج و به بازار مطبوعات عرضه شد. این جنتری با طراحی زیبا، فصول چهارگانه سال را متمایز از هم طراحی کرده و به شکل زیبا و دلپذیر در آورده و مناسبت‌های دینی، مذهبی و ملی را در آن گرد آورده است. در ضمن زندگی‌نامه رهبر شهید همراه با عکس‌های زیبا از او و یاران شهیدش و همچنین عکس‌های از شخصیت‌های دینی، علمی، فرهنگی و .... کشور را ضمیمه صفحات آن نموده است. برای به دست آوری این جنتری با این شماره تماس بگیرید: 00989107708275 و یا با این آدرس امیل تماس حاصل نمایید: janterigolesorkh@gmial.com»
 • پنج شنبه ۳ جدی ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۸
  طرح نو
  «گلوهای بریده شهدای زابل و در راس آنها گلوی بریده شکریه تبسم نه ساله، به همان میزان که تلخ و دردآور بود به همان پیمانه تاثیرگذار و تاریخ‌ساز گردید. این واقعه جامعه را در شوک عظیم فرو برد و وجدان جمعی را شدیدا متاثر و جریحه‌دار ساخت و جامعه خواب رفته و فرو رفته در بی‌تفاوتی و بی دردی هزاره را از خواب و خمودگی چندین ساله‌اش بیدار کرد و ترس و جُبنی را که سالیان سال رهبر خردمند و دار و دسته‌اش در روح و روان مردم دیکته کرده بود فرو ریخت و جرات جسارت به نسل نو و امروزین بخشید»
 • چهارشنبه ۱۳ جوزا ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۷
  «طرح نو»
  «این اثر، دومین اثر از جناب حجة الاسلام و المسلمین محمدهادی نبوی است که به تازگی از چاپ برآمده و وارد بازار کتاب گردیده است. این کتاب همان‌طوری که از عنوانش پیداست پیرامون موضوع «تروریسم» است. این کتاب در قطع جیبی طراحی و به زیور طبع آراسته گردیده است. بریده از فرم نسبتا خوب و احیانا کاستی‌های ظاهری و شکلی آنان می‌توان اذعان نمود که این کتاب به موضوع نو و مبتلابه جهان امروز عموما و جهان اسلام خصوصا از منظر دو مذهب فقهی، (فقه جعفری و حنفی) که شاید بیشترین پیروان را در میان مسلمانان داشته باشد توجه کرده و جرم‌انگاری تروریسم را از منظر این دو فقه به کاووش گرفته و به تحقیق نشسته است.»