صراط مستقیم از چاپ برآمد

کدخبر : 437
شنبه ۱۸ دلو ۱۳۹۳ - ۱۸:۵۹

کتاب صراط مستقیم به قلم حجت الاسلام والمسلمین محمدهادی نبوی به تازگی از چاب برآمده و وارد بازار کتاب گردیده است. این کتاب با قطع رقعی در ۵۹۱ صفحه به زیور طبع آراسته گردیده است. این کتاب با حروف‌چینی و صفحه‌آرایی نسبتا خوب و و از نظر کیفیت چاپ، عالی با کاغذ مرغوب عرضه شده است.

در مقدمه این کتاب، که به خامه مولف محترم به نگارش گرفته شده چنین آمده است:

«رساله حاضر مشتمل بر یک دوره عقاید اسلامی است که عقاید امامیه را به صورت گذرا و روان مورد بحث و بررسی قرار داده است . هدف از تدوین این مجموعه دروس این است، که افراد مبتدی، بتوانند از محتوای این کتاب بهره ببرند و از آن به خوبی استفاده نمایند.

این کتاب حاصل مطالعات گسترده در حوزه مباحث کلامی است که در ابتدا در قالب پنجاه و پنج درس ارایه گردیده و در پایگاه انترنتی «المجتبی» مربوط به موسسه امام حسین (ع) به صورت صوتی و تصویری پخش گردید و سپس بنا به پیشنهاد برخی از دوستان طلبه به صورت مکتوب درامد، تا در قالب یک جلد کتاب به چاپ برسد و در اختیار دوستداران مکتب اهل‌بیت قرار گیرد. قابل تذکر است که محتوای کتاب با آنچه ضبط شده بود؛ تفاوت‌های دارد. این تفاوت مربوط به امامت و بخش اول کتاب خود را نشان می‌دهد که بالنسبه مطال زیادی اضافه گردیده است.»

سایت «طرح نو» تولد این اثر خوب و ارزنده را به نویسنده محترم آن جناب حجت الاسلام و المسلمین نبوی تبریک گفته و آروزی توفیق و کامیابی بیشتری را برای آن داشته و امیدوار است که تولید این اثر، آغازی برای تولید آثار گراسنگ دیگری از ایشان باشد.


Copyright © 2015 طرح نو. All rights reserved.